maikl

Mám nárok na nějaký soc.příspěvek?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat mám ID ve výši 3880,–kč,manželka je na MD máme 2 děti a náklady na bydlení 6800,–kč.Když příjdu na sociálku tak po mě chtějí konkrétně vědět o co jdu žádat,když řeknu že nevím tak mi taky neporadí,jsem zoufalí,protože nevíme už kudy kam.

Nejlepší odpověď
fcoop

Zkuste „Příspěvek na bydlení“.

Funguje to,vím,o čem mluvím.

http://www.pe­nize.cz/kalku­lacky/prispevek-na-bydleni

Další odpovědi
anonym

majkle,dávám vám sem odkaz,kde snad nějakou radu vyčtete.Na sociálce radí a vypisují žádosti jen někomu!!!Člověk ani nemá přehled o možnostech které jsou a mohou se uplatňovat.Já bych si na konkrétní paní,co mi na úřadě neporadí normálně stěžovala!Držím vám palce!

Zdroj: http://www.me­sec.cz/mzdy-a-duchod/socialni-podpora/socialni-davky/pruvodce/

žolik

Určitě máte nárok,zajděte si na magistrát soc dávky,máte vůbec životní minimum,mám dojem že né,příspěvek na bydlení,doma se domluvte spočítejte si náklady a výte kde vám chybí peníze.

Zdroj: žolík