EDA

Kdo zná odpověd na hádanku?

Říká královna králi: „Jsem těhotná, skočím z hradu.“
Co udělá král?

Nejlepší odpověď
Dochy

Hmmm typická hádanka, kterou je třeba vyslovit. Bez klubra bych netušil…
Vypadá to na popravu, co?

Další odpovědi
Děda Louda

Ovdoví.
Doplňuji:
Ať je to napsáno jakkoli, výsledek je týž.

anonym

Trochu neštastně formulovaná otázka. Nemělo tam být spíš s kým je těhotná, jestli ano, tak je to kočí z hradu.

Big Bad Wolf

Znám tu hádanku trochu jinak a lepší je v mluvené formě. Říká dcera matce: Jsem v jiném stavu, s kočím (skočím) z Vyšehradu. S kým je v jiném stavu? Jde o hru se slovy. Mně se dostalo i odpovědi, že je těhotná se Šemíkem.

Hribar

Takže to vypadá, že řešením hádanky i odpověď na otázku co udělá král je:
„Dá popravit kočího.“ A možná to odskáče i královna.. ☹