terry

Kdo z vás se teď současně dívá na tenis a fandí?

Nejlepší odpověď
anonym

Já :) Doufám, že to naše holky zvládnou. Williemsovy by měly hrát spíše za chlapy :)

Další odpovědi
Hohny

Už jsem dosledoval, sice to není zlatá, ale hráli skvěle a stříbrná medaile je obrovský úspěch, teď je sice zklamání z prohry, ale za pár dní to uvidíme jinak…A jak píše Layoutman, Serenu bych taky šoupnul k chlapům, nějak se mi nezdá její pohlaví :D
Doplňuji:
Teď už jen s nadšením čekám na finále Federer vs Murray, to bude parádní tenis :)

quentos

Já ne, mám tady nálož překladu, a i kdybych neměl, volympiáda mě nechává naprosto chladným…

MarťaŠev

Škoda, super zápas ale 🙂 …