Lumpy

Kdo tu se mnou souhlasí, že facebook je blbost?

Nejlepší odpověď
SinceX

Jsem zastánce názoru z hlediska programátora. Je skvěle naprogramovaný, sice chybový ale, zkuste si něco naprogramovat aby byl stoprocentně bez chyby. Mark Zuckerberg (zakladatel FB), musí být génius, aby rozjel web, který bude používat miliony lidí po celém světě…

Další odpovědi
Drap

Já, stoprocentně !

led

Takto stručne by som to nehodnotila. Asi niečo na ňom bude, keď dokáže spájať toľko ľudí.
Vaše hodnotenie navrhujem preformulovať asi takto:
" facebook je pro mne blbost ".
To už je váš názor, s ktorým môžem súhlasiť 🙂

PS.
Honzucha: Jo je to blbost pro blbky a malé děcka…
toto sú slová, ktoré som počúvala v začiatkoch počítačov, tiež v tom nevideli budúcnosť 🙂

irij

Myslím, že to blbost není, ale znám typický příklad toho, kdy se z něho blbost stává. 14–15ctiletí , ale i mladší dost často žijí svůj virtuální život přes facebook. Jakmile je chvilka komunikují s někým, koho ani reálně neznají a to je hrozný. Nepoznají smrk, neznají květiny ,motýly, nezajímá je učení… a to je dost děsný. Je to jako droga. Vím to z vlastní zkušenosti, není třeba mi to vyvracet.

Já...

JÁ!!! Důvody tu rozepisovat nebudu, už jich tu je dost. I od těch, co se FejsBůku zastávaj. Jenže oni o tom ani neví. Stačí jen číst mezi řádky – je tam těch důvodů a potažmo důkazů spousty…

Worky

Pokud mi napíšeš nějaký důvod, tak s tebou možná i budu souhlasit.

Terryle

Pokud ho používáš k blbostem, tak je to blbost. Pokud ho použiješ k něčemu rozumnýmu, tak to blbost není. Stejně tak bys mohl říct, že je blbost celej internet…

Honzucha

Jo je to blbost pro blbky a malé děcka. Fakebook je jako vir, co zahlcuje akorát internet kravinama a ten internet je vlastně taky blbost…ale neptejte se mě proč ho používám.

Můj názor jsem odpovídal Lumpymu a ne ostatním, tak není třeba si mě všímat. Nikdy jsem nikomu neřekl, že to nesmí používat.

barnajka

Nic není jen černé nebo bílé… Taky jsem dlouho odmítala následovat stádo, Facebook jsem si založila teprve loni v dubnu. Milionkrát jsem z něj demonstrativně odcházela, milionkrát jsem nakonec zůstala :))

Dobře to říká můj kamarád (mimochodem – na Facebooku dodnes není): „Facebook není zlo. Je to jen nástroj. A je čistě na lidech, jak s ním zachází“.

Když jsem si toto uvědomila, nemám už s Facebookem problém a nestydím se za to, že ho používám. Naopak. Věřte nebo ne, kdyby nebylo Facebooku, nebyla bych dnes tam, kde jsem. Měla jsem životní krizi, řekněme že zásadního existenčního významu :) Na Facebooku jsem poznala člověka, co dokázal něco, oč jsem se sama neúspěšně pokoušela celý život: z pesimisty se stal optimista, co miluje žvot 🙂
Můžete mě klidně nazvat hloupou slepicí, když věřím všemu, co mi cizí lidi na FB o sobě říkají… Já ale nemám důvod kamarádovi nevěřit – měla jsem už tisíc příležitostí se přesvědčit o tom, že je mě ke mě vždy a ve všem 100% upřímný.

A pro Honzuchu ještě dodávám: Nemám pocit, že bych byla blbka 😉

chudst

Facebook sam o sobe blbost rozhodne neni.

Kdo jej vyuziva normalne, pro toho muze byt i prinosem. Je dobry v tom, ze se tam da najit spoustu lidi, se kterymi jsme postupem casu ztratili kontakt, v tom, ze je zajimave sledovat, co v danem case delaji ostatni, je jednoduche kontaktovat kamarady, apod.

„Blbci“ jsou uzivatele, kteri se jim nechavaji prilis strhnout, drepi na tom porad, sili, kdyz nemohou nakrmit sve „rybicky v akvariu“ nebo nekoho „sejmout v mafii“; nebo kteri bez FB proste nemohou byt. Jo. A ti, kteri pisi jako prasata ^^; (Pardon, ale ty 14lety holky – a bohuzel obcas i kluky, co vymenuji V za W, K za G a vsude davaji milion srdicek nesnasim ^^; ) Ale to neni chyba facebooku. To je chyba uzivatelu.

hanulka11

Nic vás nezavazuje na něm být nebo se na něj registrovat.
To je každého volba, sama na něm nejsem ,ale nebudu vnucovat svůj názor.

Frajirek2000

Facebook není blbost,je to prostředek pro sbližování přátel kteří bydlí klidně na druhém konci světa.
Facebook není blbost,blbí jsou pouze uživatelé kteří tam dají své nejcitlivější ú­daje.

oskar

Ja používám facebook jen pro svoji rodinu.

MacChill

Facebook měl skvělý záměr a zezačátku to byla parádní věc, ale teď je to samá rekalma apod. – Prakticky už to blbost je