HYDRA8919

Kdo to jsou křišťálové děti?

Nejlepší odpověď
annas

Něco v otázce,.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-asi-vypadaji-andele

Existují děti křišťálové, indigové a duhové – liší se dobou narození a barvou aury.

"Indigové děti: Narozeni od roku 1980 do roku 1999. Název dostaly podle tmavě modré barvy jejich aury.
Křišťálové děti: Narozeni od roku 2000 do roku 2010. Jejich aura je průzračná jako křišťál.
Duhové děti: Narozeni po roce 2010. Mají auru v barvách duhy.

Jde o jeden z nebezpečných esoterických výmyslů.

Příznivci hnutí New Age věří, že se tento nový druh lidí na Zemi objevil z konkrétního důvodu: Byly k nám vyslány, aby hlásaly univerzální pravdu, upozornily na nedostatky světa a nutnost jeho zlepšení. Jejich přítomnost má způsobit příchod Nového věku, takže by po roce 2012 měly převzít budoucnost planety Země.

Rok 2012 sice už dávno minul a k žádným velkým změnám – bohužel – nedošlo, nicméně legenda o výjimečných dětech přetrvává. Žezlo přebírají děti křišťálové.

Charakteristika indigových dětí je blízká diagnózám hyperaktivity, ADHD a Aspergerova syndromu. Jenže pro některé rodiče je příjemnější označit dítě za výjimečné, indigové, než aby připustili, že jejich potomek má neurovývojovou poruchu, která vyžaduje každodenní speciální péči. Indigové dítě může být berličkou i pro ty, kterým se narodilo dítě těžce postižené. I tady je však podporování v jedinečnosti nebezpečné."

https://zena.ak­tualne.cz/rodi­na/mate-doma-indigove-kristalove-nebo-duhove-dite/r~i:arti­cle:809099/?re­directed=15455534­92

--
Jak je uvedené výš, komě roků narození se od sebe tyto děti liší barvou aury – u indigových převažuje modrá. barva. Křišťálové děti mají barevnou duhovou auru pastelových odstínů – přecházejí v duhové děti.

"To, co Vás na těchto dětech obvykle upoutá jako první, jsou jejich oči. Tyto děti bývají velice smířlivé, tolerantní a vyrovnané až moudré. Bývají velmi muzikální, ale mluvené slovo se u nich objevuje později.

Křišťálové děti jsou rozenými léčiteli. Mají v srdci mnoho lásky a tak pouhá jejich přítomnost působí na okolí léčivě. Přinášejí nám světlo a učí nás, jak se stát tolerantnějšími, laskavějšími a radostnějšími. Jsou schopny telepatie a jsou také obdarovány jasnozřivostí."

http://www.spek­trumzdravi.cz/in­digove-a-kristalove-deti

Další odpovědi
Edison

UTFG: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=k%C5­%99i%C5%A1%C5%A5%C3%A1lo­v%C3%A9%20d%C4%9Bti&=&=&­oq=&gs_l=

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=k%C5­%99i%C5%A1%C5%A5%C3%A1lo­v%C3%A9%20d%C4%9Bti&=&=&­oq=&gs_l=

Kepler

Je to spiritualistická krávovina! Jako by někdo o mně tvrdil, že jsem produkt doby železné.

ivzez

Žádné „křišťálové, duhové“ ani „indigové děti“ neexistují.

Kryšpín

Mohou to také být fetky