dudu

Jak asi vypadají andělé?

Všichni známe, že Noe byl ten, jehož Bůh vyvolil, aby se zachránil na své lodi. Noemovým otcem by Lámech, syn Metuzaléma – ve věku stoosmdesáti dvou let zplodil Lámech syna a dal mu jméno Noe /Odpočinutí/. Matka se jmenovala Bat-Enoch.
Podle etiopské Henochovy knihy prý byl Noe zcela cizorodým člověkem, podobajícím se nebeským andělům!!
Jeho tělo bylo údajně bílé jako sníh a červené jako růže, vlasy měl bílé jako vlna a oči měl jako sluneční paprsky. Když je otevřel, prozářilo slunce celý dům. Sám Noemův údajný otec Lámech pochyboval, jestli ho má přijmout za syna.
Byl snad Noe první albím a podobal se nebeským Božím synům, tedy andělům, kteří snad byli jeho skutečným zploditelem? Vložili svoje sémě do klína nejen Evě, ale též Bat-Enoch?

Nejlepší odpověď
anonym

Andělé jsou překrásné bytosti, které nám pomáhají na cestě životem ve fyzickém těle. Část z nich ještě nebyla na zemi a nežili v lidském těle, ale přesto nás doprovází a rozumí nám. Vedle těchto andělů to mohou být i zemřelí, kteří můžou přebírat funkci strážných andělů. Většinou se však jedná o výjimky.

Andělé jsou našimi pomocníky z duchovního světa. Nemusíte na ně věřit a přesto jsou stále s vámi. Jsou to naši učitelé z jiných dimenzí, jejichž úkolem zde na Zemi je podporovat nás, chránit, pomáhat a doprovázet v každé situaci. Je jedno, zda vykonáte něco špatně. Andělé nesoudí, milují vás takové jací jste a na jejich objetí nikdy nezapomenete.

Je velmi pravděpodobné, že mnozí z nás lidí, především děti v sobě nosí zrnka andělů – možná je znáte jako indigové, křišťálové nebo duhové děti. Třeba máte to štěstí a takové dítě máte doma.

Stále více lidí v sobě nachází své skryté schopnosti a začleňuje anděly do svého života. V současné době je jejich důležitou úlohou vést nás a pomáhat nám změnit svůj způsob myšlení a tím rozjasnit a zesílit vibrace své aury. Chtějí s námi lidmi spolupracovat a jsou rádi, když jim to umožníme.

Jak vypadají andělé?

Andělé můžou mít různé formy, když se ukazují lidem – ve formě světla, barvy, pocitu, symbolu, předmětu nebo nějaké lidské podoby. Jejich křídla jsou paprsky světla. Andělé nejsou ženami ani muži, nemají pohlaví. Přesto mají ženské nebo mužské aspekty. Pomyslete na Archanděla Michaela – většina z nás přitom pocítí silnou mužskou energii. Andělé se nám mohou ukázat i v lidské podobě, většinou poznáme až dodatečně, že se jednalo o andělské setkání. Tímto nám chtějí něco ukázat, nasměrovat nás nebo před něčím ochránit.

Jak navázat kontakt s anděly?

S anděly jednoduše navažte kontakt jako s dobrými přáteli. Andělé nechtějí, abychom je vzývali a modlili se k nim. Anděly smíme a měli bychom prosit.

Je jedno, jakou formu zvolíte při navázání kontaktu s andělem. Můžete se pohodlně posadit nebo si lehnou, zavřít oči a vést s andělem vnitřní dialog, vnitřní rozhovor. S anděly můžete také hovořit například při úklidu, při žehlení, na procházce, v autě atd. Je jen na vás jakou formu komunikace s anděly zvolíte.

Mluvte s nimi jako s přáteli, jednoduše a nekomplikovaně. Ví dopředu, o čem s nimi chcete mluvit a o co je prosíte. Jsou totiž neustále s námi. Nepotřebujete žádný rituál na navázání kontaktu, i když to většině lidí kontakt usnadní. Můžete použít andělskou meditaci, vytáhnout si andělskou kartu, položit andělský kruh atd.

Nesmíte očekávat, že vám andělé splní každé přání. Pokud přání nesouvisí s vaším životním plánem, pak nejde splnit. Přesto vám andělé dají zřetelně najevo, že toto speciální přání vlastně k naplnění vašeho života není potřeba. Někdy lze však přání splnit v obměněné formě a pak udělají andělé všechno proto, aby jeho splnění začlenili do vašeho života.

Jak vnímat anděly?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Každý člověk je jiný a každý vnímá energii jinak.
Vyzkoušejte si to: Udělejte si pohodlí, zavřete oči a navažte kontakt s anděly. Poproste je, aby vám dali znamení. Většinou ucítíte lehký závan větru na obličeji. Může po vás přeběhnout mráz, naskočit vám husí kůže, můžete mít brnění, mravenčení nebo cítit teplo, můžete však také vidět barvy nebo dokonce postavy či slyšet zvuky. Pokud to zkoušíte poprvé, nezoufejte si, pokud nebudete úspěšní. Jsem si jistá, že se vám to časem podaří.
Při andělské meditaci jsou pak pocity intenzivnější a mnozí lidé prožívají láskyplné andělského objetí, které se neobejde bez slziček štěstí. Andělé vás milují bezpodmínečnou láskou a tu k vám také nepřetržitě vysílají.

Kteří andělé existují?

Anděly můžeme rozdělit na 3 základní skupiny: Anděly strážné, Anděly pomocníky a Archanděly. Do všech skupin patří nespočet andělů, z nichž každý má ve skupině své místo a svou úlohu. Andělé žijí v přesně definované andělské hierarchii, z nichž nad anděly stojí archandělé. Stále se učí a rozvíjí stejně tak jako my – lidé.

Anděl strážný

Andělé, kteří jsou nám nejblíže, jsou naši andělé strážní. Každý máme nejméně jednoho anděla strážného. Stojí při nás v dobrém i zlém a miluje nás bezpodmínečnou láskou. Nehodnotí, nesoudí nás a stojí za námi vždy – ať se chováme jakkoli. Mnohdy však jeho varování nevnímáme nebo přehlížíme, pak mu nezbývá nic jiného, než okolnostem, které nás potkávají, přihlížet. Kdykoli to však můžeme změnit a jeho pomoc vyhledat – stačí jen poprosit. Zkuste to a váš život se změní!

Možná jsou,možná nejsou.Bylo by fajn,kdyby byli.

Další odpovědi
led

Na túto otázku už predsa odpovedal Erich von Däniken vo svojich knihách.
zoznam a rok vydania http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­rich_von_D%C3%A4ni­ken

Či mu uveríte, nechám už na vás 🙂

venkovan

Nikdy je nevidíme, podobu dle naší fantazie, moc na ně nevěříme, ale jsme š´tastni když nad námi v kritické chvíli podrží ochrannou ruku.

hanulka11

andělé jsou jen v bájích a pohádkách

http://img.na­dapenny.com/t20/103­56/nadap114317596­600237.jpg