Zvědavý

Kdo si myslíte že je (nebo byl) nejlepším boxerem ze všech ??

A prosím Rockyho Balbou mi nepište – myslím skutečné boxery – Ali, Marciano, Louis, Tyson nebo snad Kličko ? Co myslíte ?
Doplňuji:
nebo kdo si myslíte ?

Nejlepší odpověď
Drap

Muhamed Ali

Další odpovědi
anonym

Cassius Clay alias Muhamed Ali.

marci1

Pro mě to byl Muhammad Ali. 🙂

mojitek

Podle mě George Foreman,to je bijec který byl i nejstarším mistrem světa na světě.Ještě nedávno boxoval o tituly,sice nevyhrál,ale v takovým věku???No klobouk dolů,tohle nikdo ještě nedokázal,a ani se tomu ani nepřiblížil.Co se týče třeba charisma,tak Ali(i když jeho povaha se do učebnic zrovna nehodila). Naopak Max Schmeling byl jak výborný boxer,tak i zlatý člověk,a to že ho Hitler zneužíval k propagandě ,to na tom nic nemění. Veřejně se zastával černošského šampiona Luise a spolu pak byli kamarádi do konce života.

slevin

myslím si,že to byl na 100% Ivan Drago.-))