Smackdown

Kdo nás dostal do EU?

A kdo nás může dostat z EU? . . . následky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Žádost o vstup do Evropské unie podala vláda České republiky 17. ledna 1996, tehdy pod vedením Klause. Považuju EU za dobrou myšlenku, která měla původně sloužit jako významná ekonomická velmoc a protiváha jiným velkým ekonomikám. Taky právní a legislativní sjednocení jednotlivých států, narovnání a zjednodušení obchodu. Získali jsme snad stovky miliard dotací. I dobré úmysly dláždí cestu do pekel a ne všechno funguje, jak bychom si přáli. Kdo by chtěl dosáhnout Czexitu, má možnost: uspořádej referendum. Předtím se ale hluboce zamysli.

Další odpovědi
led

Kdo nás dostal? Politici a občania, neoberajte sa o zásluhy.
A kdo nás může dostat z EU? Politici a občania, neoberajte sa o zásluhy.
následky? Pozrite sa na Veľkú Britániu… to nie je otázka jedného dňa. Medzinárodné zmluvy sa musia dodržať a závislosť štátu na importe a exporte robí tiež veľa. Je to silná páka, ktorá štát dotlačí do košiara.

anonym

Myslím, že EU by se měla komplet zrušit, každej evropský stát by měl mít vízovou povinnost (turistická i pracovní víza) i odebírání otisků prstů přímo na imigračním.

cechacek

Spoluobčané hlasováním, kdo nás může dostat z EU, když nebudeme poslouchat příkazy, přijdou sankce a šlechta zjistí že je to neúnosné udělá se referendum a bude to ještě horší

orestez

http://www.pe­trmach.cz/jak-vystoupit-z-eu.pdf

Historii jak probíhala TV kampaň a porevoluční shon podnikatelů po kšeftech popisuje kniha