Stříbrný

Kdo mi poradí z prxe jaký koupit strojek na domácí zmrzlinu zatím jsem mixoval zmrzlé ovoce smetanu a jogurt

Domácí zmrzlina jaké máte receptůry??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jahody,cukr a mascarpone,jahody řádně rozmixovat s cukrem,přimíchat mascarpone,dát mrazit,čas od času ze stěny nádoby sundat již přimrazenou hmotu a vmíchat zpět do zmrzliny.Možno použít i tvaroh místo mascarpone.

Další odpovědi:

Šla jsem se podívat,jak se ten můj uložený ve špajzu jmenuje:Amboss.Nedělám v něm nic,nechutná mi ta zmrzka,pokusů bylo víc než dost.Ty ingredience,které musíš použít jsou velmi drahé(500ml šlehandy atd.)To si ji raději koupím za ty peníze,vyberu si,dnes je takových druhů!Posílám Ti odkaz,který mi poslala kolegyně,je prý moc dobrá,nezkusila jsem ji,opět mi to přijde drahé.Chceš-li,vyzkoušej.

Zdroj: http://kwiksey.blog.cz/1211/do maci-ruska-zmrzlina-1-cast

Zlatý

Poradim ti jak to dělám já, vezmu jogurt (třeba čokuládovej), zatřepu s ním a dám ho do mrazáku.

Za tři hoďky vodevřu mražák a mám zmrzlinu, kterou potom škrábu lžičkou a jím, stejně jako mraženou dřeň.

+ levná výroba
+ nulová práce
+ žádný špinavý nádobí, jen ta jedna lžička, kterou vylížeš do čista jazykem a vrátíš ji zpátky do šuplíku, takže ji ani nemusíš mejt a nikdo nic nepozná

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.