kropitko

Kdo jsi?? Vyzkoušej to !

Leden: Démon
Únor: Člověk
Březen: Zloděj
Duben: Anděl
Květen: Vrah
Červen: Posel
Červenec: Rytíř
Srpen: Otrok
Září: Král
Říjen: Zrádce
Listopad: Čaroděj
Prosinec: Strážce

  1. Lidstva
  2. Temna
  3. Světla
  4. Tmy
  5. Zrady
  6. Života
  7. Lakomosti
  8. Lechkosti
  9. Hříchu
  10. Svůdnosti
  11. Snů
  12. Talentu
  13. Zrádců
  14. Zvířat
  15. Země
  16. Vesmíru
  17. Lásky
  18. Míru
  19. Sexu
  20. Lži
  21. Krásy
  22. Žen
  23. Muže
  24. Hudby
  25. Talentu
  26. Alkoholu
  27. Dobra
  28. Magie
  29. Jídla
  30. Vrahů
  31. Bohů

Nejlepší odpověď
iceT

Jsem otrok vrahů,pomoc!

Další odpovědi
johana 56

Člověk krásy,to zírám.Ani jsem nevěděla,koho mám v rodině.

hanny 2

Jsem „anděl hudby“ – že by?Doposud jsem to netušila!

Ella

Otrok Země :D to jsem to teda chytla :( :D

anonym

Posel dobra.

Andělé

Já jsem rytíř vrahů..ježkovy oči…:-)),dcera zrádce vrahů a syn čaroděj lásky…to jsme teda rodinka..:-D),děkujeme,pěkně jsme se nasmáli 🙂

anonym

Kde jsou unavení dělníci? Jsem strážce Andělů. To tam asi taky není.

monka

Rytíř dobra to sem já,mamka je Anděl krásy,tatka je Vrah temna a bratr Člověk magie 😉

rosinka

Král hudby!!?? No né, to byl spíš Michael Jackson, ne? Ale vychází mu tu otrok jídla…

Tíšek99

Jsem čaroděj vrahů BUBUBUBU!

jendahun

Král světla.Mnóóó…Spíš by mi sedělo: srpen29,ale to už bohužel nezměním.

Natee

Jsem.. Ehm, Vrah Sexu =)

vagra

Vyzkoušel jsem to.
"Prý král hříchu,"vyprskla mi za zády manželka.
Neptal jsem se na důvod jejího veselí.Po čtyřiačtyřice­tiletém manželství, jsem totiž pochopil, že existují témata, o kterých je s ní neradno debatovat.
Nemá se mi proč smát.
Je totiž čaroděj lehkosti, přišlo mi to také k smíchu, ale raději jsem nereagoval. I když jsem mohl.
Zítra stejně musím jet po ránu do nemocnice, takže mě tam mohli hned také ošetřit…:D

kropitko

Napadlo mě to v souvislosti s otázkou v jakém ročním období jste se narodili,,,já jsem „démon krásy“,,,no to je dost ujetý,,,:-D

Kerberus

Kropítko, chápu měsíc narození. Jak k němu doplnit to ostatní?

kropitko

Je to jak píše Hanny,,,

Udělala jsem celou rodinu a dost mě to pobavilo,,:-)

hanny 2

Já jsem „anděl hudby“ – 24.dubna.
Pochopila jsem to dobře?
Kerberus – k měsíci přidám první dvojčíslí data narození – tj. – kolikátého v měsíci jsem se narodila.

Kerberus

Hanny 2, děkuji. Zřejmě mám dlouhé vedení.