Rokio

Máte raději květen, nebo červen?

Květen je měsíc procházek, výletů, stanování, ale i sběru bylin a teplotně ideálního počasí zatímco v červnu se dá koupat, ve škole se už moc neučí a prázdniny jsou za dveřmi.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Anikitos

oba stejně

Další odpovědi
M_Petr_M

červen

Těším se na dovolenou u moře!

yuko

oba stejně

Drap

oba stejně

Nelze určit. Každý rok to může být jiné, podle počasí.

Frogman

červen

Je to hlavně kvůli škole, protože už se skoro vůbec neučí, a taky je čím dál tepleji a tepleji, takže hurá k vodě!! :DD

Malina55

květen

V červnu už začíná být víc vedro… A navíc já mám stejně nejraději zimu :)