Gestas

Kdo je tu z aktivních uživatelů Odpovědí nejdéle?

Nejlepší odpověď
Rokio

Podle mě to je nejlepší uživatelka Odpovědi.cz. Schválně, jestli uhodneš, koho myslím.

Další odpovědi
zjentek

Myslíš z NESTRANNÝCH, NEZÁVISLÝCH uživatelů? No jÁ!

annas

Rokio, děkuji. Ale za nejlepší se nepovažuji.

Jinak led se přiíhlásila o něco dřív než já, jenže byť někdo přijde 1. nebo 30. v měsíci, se v profilu nerozlišuje.

Dá se zjistit jedině tak, že se spočítá před kolika dny se objevila odpověď dotyčného.

Domnívám se, že z těch uživatelů, kteří jsou aktivní, je to led, annas a quentos – X, XII a XII 2009.

zjentek

No tak to je jasný že moje upřímná odpověď zůstane bez bodu, protože lidé PROSTĚ NESNÁŠEJÍ PRAVDU! ;) ;D ;D

Mám pravdu Gestas?