bolak

Obrečeli jste někdy konec seriálu?

Myslím doslova, že vám tekly slzy protože seriál končí, a ty postavy už nikdy neuvidíte.

Nejlepší odpověď
iceT

Seriál mě nikdy nerozbrečel,nebo si nepamatuju,ale dalo-li by se nazvat něco sérií,tak pokaždý když zastřelii Vinnetoua,to jo,jsem vždy obrečela.
Konec konců,kdyby si člověk tyhlety filmy pustil za sebou,tak z toho má hned seriál taky.

Další odpovědi
Melkor

Ke konci Červeného trpaslíka :) pak vznikli další díly a ty jsem obrečel…

anonym

Pokud ano, pak si to nepamatuju…
Zato dneska bych konec mnohých seriálů (občas mne ´bací´ upoutávka) obrečel slzami štěstí a radosti (aby i ty upoutávky zmizly!).
😉

Awe

Melkor:Pravda…Red Dwarf je klasa!

Stingo

Já jsem mela nervový kolaps, když poprvé vysílali M.A.S.H. a v tom posledním díle se loučili, skončila válka a jeli domu…
Doplňuji:
Me to dojalo proto, ze tam 3 roky spolu žili jako rodina a pak se rozešli každý na jiný konec ameriky a těžko se potom kdy znovu viděli. A Já tak nesnasim loučení.

led

Mám problém rozlíšiť, či seriál skončil a začína nový, alebo to len pokračuje starý, tváre sa časom (niekedy) menia, ale hlasy (to čo nás spája so seriálom, aj keď naň nevidíme) sú tie isté. Keď si uvedomím, koľko sa natrápili naši herci pri dabovaní, je mi naozaj ľúto konca seriálu, konca dabovania a následného čakania na ďalší seriál.
Apropo, ten seriál na čt1 o 19.hodine, koľko má vlastne pokračovaní…

kapka

Nepamatuji se, jestli jsem brečela, ale určitě bylo dojemné a smutné, když končil M.A.S.H
Naštvaná jsem byla, když skončil Doctor Who (Pán času), protože já na televizi už delší dobu aktivně nekoukala, pouze omezeně na to, co si pustil někdo jiný z rodiny. Ani program jsem nesledovala, takže jsem pozdě zaregistrovala, že DW dávají. No a ono to po pár dílech skončilo. :( Další série ještě nejsou. Kdo nezná, jedná se o kultovní seriál, nejdéle vysílaný v historii, je v GK rekordů.
IceT, Vinetua zastřelit neměli, bylo to kruté… Mimochodem, já viděla právě Poslední výstřel jako první, pak teprve ostatní díly, měla jsem ten „seriál“ pozpátku. :)

zzzzz

Já mám chuť brečet když nějaký vznikne. Hlavně ty z posledních let. Ordinace, ulice a nevím co ještě je. Neviděla jsem ani jeden díl, ale připadám si, jak kdybych to pravidelně sledovala, pořád o tom někdo mluví a to je ta chvíle, kdy se mi chce brečet a křičet NÉÉÉÉ
Doplňuji:
Vlastně jeden dobrý jsem nedávno viděla, Hořící keř, má jen 3 díly.-))))

anonym

Doslova mi slzy netekly, ale měl jsem je na krajíčku a hlavně seriály od fenoména Dietla.

Děda Louda

Vždycky, když nějaký seriál končí, vhání mi slzy štěstí do očí fakt, že takovou ptákovinou už nebudou nikoho otravovat.

marketa54321

Přátelé a Mash… Pro mě srdcová záležitost 😉

pokazdejinak

jak už tu psali jiní – poslední díl seriálu MAS*H Na Shledanou, Sbohem a Ámen je opravdu úžasný, jako byl ostatně celý seriál a na konci jsem brečela, ale ne proto, že už neuvidím postavy (v současné době se všechno za čas zase opakuje…), ale prostě proto, že to všechno loučení bylo dojemné…

a mám ještě jeden seriál, kde jsem tak nějak očekávala, že případně uroním i slzu, ale nakonec ten závěr byl spíš k smíchu – seriál Lost (Ztraceni)

zjentek

barbakan, are you kidding? :o:o:o

anonym

Kurva, nedělám 😁