gnr54

Kdo byl horší?

Kdo byl horší DIKTATOR? Hitlér nebo Stalin!

Nejlepší odpověď
Spiritus

to se nedá srovnávat,oba dva jsou zrůdy…

btw:Hitler se píše bez čárky..

Další odpovědi
SinceX

Stalin nechal vyhladovět lidi.
Hitller spáchal holocaust.
Podle mě je to stejný…

anonym

Kdo od koho opisoval? Oba byli psychopatická monstra,každý jinak.Ale „výsledky“ totožné.
Strašidelné.Dva takoví – a ve stejném čase a místě.

člověk

je to složité jen pro to,
že u obou záleželo,kdo je obklopuje,
je pravda,že se Stalin dostal k moci menším pučem,který mu pomohl zorganozovat Džerzinsky,ktarý má velká podíl na vyhlazovacích táborech,protože mužik znal jen cara a bránil se.
Hitlera si vybrala nová strana,německa,ob­klopena kapitalisty,hlavně Krupem,kteří potřebovali nějakého pitomce,za kterého by se schovali a trochu se jim to zvrhlo,protože noví kamarádi Hitlera v noci dlouhých nožů,zlikvidovali starou garnitůru.
největší zásluhu na všech zvěrstvech té doby,měl hlavně Gebls a poté český protektor Haidrich
Vlastně plán likvidace židů v koncentrácích byla jeho práce,
jinak koncentráky byly v německu od roku 1935
podle vzoru sovětů,
kde se prakticky prováděla příprava němců na válku,protože oni po první válce měli zakázáno mít armádu
je to složitější
a jednotlivec nikdy nic neudělá
vyjímkou byl snad Napoleon,ale to zas bylo díky jinému spůsobu boje.
JINAK HITLER ČERPAL OD STALINA A DULČEHO/píšu česky/ A TAKÉ OD ŠPANĚLSKÉHO DIKTÁTORA, FRANCA,je zajímavé,že tento pán nebyl nikdy potrestána zemřel stářím.""""Stalin byl k tomu doveden dobou a neznalostí,neboli nevzdělaností,

iwetax

Oba!!!

HOMER

Myslím že Hitler,protože Stalin se prostě nahradí dalším,ale s Hitlerem naštěstí padla i snaha o blonďaté Německo přes celou Evropu.

BEAES

Byli na stejno, jen Stalin má na svědomí více mrtvých!!!