hanicka.k.cb

Kde žije Vaše kočka?

Kde chováte své chlupáče?

Nejlepší odpověď
www

Jiná odpověď

Panelák, ne přízemí, takže trvale spolu, žiji v jeho bytě (on, kocour, to tak rozhodně bere) 😁

Další odpovědi
badisko

Jiná odpověď

;D nikde nemam kocku …

T-ess

Uvnitř s přístupem ven

Doplňuji:
Je doma a když chce, tak ji pustíme do dvorů. Pak sama vyskočí na pergolu a na okno a tam mňouká dokud ji nepustíme :D.

Konan-Pain

V bytě (uvnitř)

Andre5000

Jiná odpověď

Doplňuji:
V bytě s přístupem na balkón.

weronika

Uvnitř s přístupem ven

U nás to tak bylo odjakživa- nevedli se kočičí záchody, kočky se naučili to vydržet než přijedem. Ale měli jsme jednoho kocourka, co se to nedokázal naučit, a tak vždy dostal přes zadek. nakonec se přestěhoval k sousedce která nechávala před dveřmi misky plné kočičího žrádla, párkrát nepřišel domů, a nakonec jsem ho vídala, u nich- no ale jeho volba, mi nikdy kočky doma nedrželi.
A náš poslední kocourek se naučil chodit přes střechu střešním oknem, tak je z něho taková atrakce :)

atena11

Uvnitř s přístupem ven

Doplňuji:
ven ji poustime kdyz si mnoukne a to vzdy si dobehne na zachod a za 5 minut je zase doma ale radi ji hlidae ma minula kocka utekla a pak jsme ji nasli mrtvou(zmrzlou)

Freja

Uvnitř s přístupem ven

cochee

Venku

Doplňuji:
Náš kocour není kastrovaný a tak dovnitř ani náhodou. On by tam stejně nešel. Za „svůj“ barák stejně považuje hospodářskou budovu, ne dům.

Elis Pokorná

Uvnitř s přístupem ven