zjentek

Kde žije blecha?

Kde má blecha domov?
Jako třeba kůň má domov ve stáji, i když většinu života prostojí na pasvině, nebo třeba na kolbišti.

A kde má domov klíště?

Nejlepší odpověď
Drap

Blecha je doma všude, kde je jí dobře. Nejlépe u nějakého hostitele savce.
Obdobně je na tom klíště. Jeho domov je v přírodě a čeká až půjde okolo nějaká potrava.

Další odpovědi
Danina65

V kožichu

Klaproth

Na blechu se zeptej Fanynky, Klíště bydlí v trávě, má tam malý domeček.

zjentek

Drape no a když žádná potvora dlouho nejde?
Se mi nehce věřit, že je doma na čekaný někde na stéblu!