zjentek

V kterou denní dobu se blecha krmí krví?

Doplňuji:
A netrpí obžerstvím, když žere kdykoliv? A kdy spí, když furt saje žrádlo?

Nejlepší odpověď
beer

Kdykoliv, kdy je hostitel natolik v klidu, aby mohla začít hodovat ))

Další odpovědi
marci1

Hned, jak napadne svého hostitele.

www

Obžerství zná snad jen člověk s přemírou potravy, ostatní bylo odpovězeno, saje jen když je živočich v klidu. Tedy nikoliv neustále 🙂
Doplňuji:
A proč v klidu?
Blecha není klíště, nemá tedy zpětné háčky na sacím ústrojí a musí se při této bohulibé činnosti proto končetinami držet. Během hostitelova pohybu se jí to ale vesměs nedaří 😉