tomas.k

Kde v Praze koupit brusný papír s hrubostí kolem 10 000?

Kde v Praze koupit brusný papír s hrubostí kolem 10 000? Nejlépe co nejblíže centru…
Doplňuji:
Potřebuji ho na hrot plnicího pera, na což by pasta byla nevhodná… A u nás jsou k sehnání i papíry s hrubostí 60 000, jen prostě nejsou běžné…

Odpovědi
Drap

Nevím přesně, ale domnívám se, že brusný papír s takovouto hrubostí se snad ani nevyrábí.

RedBox

10 000? To už je pomalu normální papír. Jinak jestli to určitě musí být tak bych bral lapovací pastu, popř. se zkusil podívat někde v modelářství jestli o něčem podobném nevědí.
Doplňuji:
Aha jak se tak dívám tak jste doplnil, že pasta je nevhodná. Tak hodně štěstí se sháněním

Děda Louda

Spíše než papír bych asi v této hrubosti hledal některou brusnou či lešticí pastu.