Kde ukládat stažené programy?

Asi to sem nepatří(jsem amatér), ale když si stáhnu nějaký program z netu tak kde ho mám uložit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je si třeba nejdříve ujasnit co jsou programy a co jsou dokumenty, obrázky, videa atd.

Další odpovědi:

Zlatý

Stažený, dosud nenainstalovaný program (soubor.exe) se dá uložit kamkoli podle uvážení, jak radí předchůdci. Často bývá praktické si program vypálit na CD nebo DVD, zvlášť pokud jde o soubor.iso. Snadno se pak instaluje opakovaně nebo na jiný počítač. Při instalaci zpravidla program nabídne, kam se má instalovat. Nejlepší je nechat implicitní složku Program Files nebo některé do rootu disku.

Zlatý

Doporučujem vytvoriť zložku (adresár) "stiahnuté" alebo "download" a tam všetko nasmerovať.
PS.
Panenka na plochu si dávajte len odkazy, nie programy alebo dokumenty. Aspoň si ich nechtiac nezmažete.

Zlatý

Já si je uložím na plochu a pak si je přesunu tam kam potřebuji.Dokumenty do dokumentů ,filmy do filmu,hudbu do složky hudba.Každou složku mám popsanou tak abych věděla co v ní mám.

Pokročilý

Vytvořit specielní složku s názvy programy nebo soft nejlíp na jiný disk a tam směřovat podobné programy tak jak radí mosoj.

Bronzový

Postupujte přesně tak,jak radí Hlada.
Udělejte si složku,tam si napište cokoli,a potom až ten program budete instalovat z té složky,tak se sám uloží do počítače do složky Files.
Jinak i takové otázky sem patří,každý nemůže hned všechno vědět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.