Majkluss

Automaticky stažené titulky BS PLAYER!

Zdravím, neví někdo, kam se (jestli vůbec) ukládají titulky ve formátu .sub, nebo .srt, když BS player začne stahovat titutlky automaticky a jen je přiřadí k filmu?
Doplňuji:
Tam jsem samozřejmě koukal jako první do složky s BS :) ale nic. Každopádně děkuju.

Nejlepší odpověď
beer

Bež na Start – Hledat, zvol Všechny soubory a složky, vepiš .sub .srt, pak klik na Hledat a uvidíš jestli a kde to v PC je ))

Další odpovědi
Valky

Možná do nějaké složky, kde máte BS P nainstalovaný? :o) Já jsem ho dřív taky používala, ale už léta jsem na KM playeru, tak si to nepamatuju… :o(