oves

Kde sehnat knihu Těžší než nebe?

Dobrý den, chtěla bych si koupit knížku Těžší než nebe: životopis Kurta Cobaina, ale bohužel na internetu tahle knížka už není nikde k sehnání… Mohli byste mi poradit, jak se k ní dostat? je to docela důležité. Našla jsem ji v knihovně, ale radši bych ji měla doma ve své vlastní knihovně. Děkuji za odpověď

Odpovědi
Pájo

V knihovně a okopírovat si ji. Ve Studijní a vědecké knihovně v Plzni ji třeba mají.
Nebo v bazarech knih http://www.sba­zar.cz/31-knihy-literatura#ut­m_source=adwor­ds&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=ba­zar-obecna