PatricieA

Kde sehnat dřevěné kolíčky?

Takové ty střední velikosti, přibližně 5 cm. Byla jsem v květinářstvích, papírnictvích, v Kiku (tam je mají ale s nálepkami)a v Tescu. Potřebuju, aby mi držely fotky na provázku :).

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste si to projít zde a zadejte si město,kde bydlíte.
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=kol%C3­%AD%C4%8Dky%20d%C5%99ev%­C4%9Bn%C3%A9

Další odpovědi
lexx

na ťamanské tržnici nebo v takových těch obchodech „vše za 29 Kč“

Emefej

Klasické dřevěné jsem už dlouho neviděl, ale bambusové mají snad v každých domácích potřebách.

ReHu

Viděla jsem je v dom. potřebách.
Zkontroluj pérko. Bývají hodně tenká, málo pruží a špatně drží.

isteron

Štipce na sušenie prádla, v supermarketoch, Domácich potrebách, občas aj v samoobsluhách s policou pre tovar pre domácnosti.

Lamalam

Mají je v COOPu.