Kde sehnat dobrého výživového poradce?

Ahojte chci se obrátit na odborníka z oblasti výživy, ale nějak nevím na koho.Nikdo z mých blízkých známých takové služby nevyužil, tak mi napište svoje vlastní reference a zkušenosti, budu vděčná a slibuju, že vše si projdu.
Jo a z Brna popř. nejbilžšího okolí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Dají se sehnat i prostřednictvím internetu. To potom takový poradce může být klidně i z druhé strany republiky. Určitě jich najdete dost. Svého času mne celkem neúnavně "obléhali" a ozývali se dva nebo tři alespoň jednou za týden. Trvalo dost dlouho, než pochopili, že skrze mne cesta k jejich blahobytu nepovede.

Zlatý

mám zkušenost pouze přes telefon - ale to nefungovalo podle mých představ , zde jsou poradci z tvé oblasti http://www.vyzivovi-poradci.cz /…
není nad osobní kontakt

Moje kamoška byla u Lucky Fialové a chválila si jí, nevím co má za postupy, ale doposud shodila 6kg a 2 velikosti-hodně velký úspěch pro ni.

Pokročilý

Poradím Ti kontakt na Prahu a to Cordeus - metabolic balance. Sama jsem tento program ukončila a za půl roku neuvěřitelný výsledek (dle rozboru dle mé krve) co je pro mne vhodné jíst a čemu se vyhnout. Bez absolutního pocitu hladu a chutí. Sama jsem toto doporučení dostala a opravdu perfektní. Možná je to i u vás, jen se to jmenuje jinak, důležité však je udělat podrobný rozbor krve a dle toho je sestaven jídelníček - na Tvoji míru.

Pokročilý

Já chodím k Lucce Fialové, je to nutriční poradkyně, která studovala obor Nutriční terapeut a nyní ještě studuje obor Ekotrofologie, zabývá se jak redukcí hmotnosti, tak výživou při sportu a je vážně skvělá.

Můžu doporučit kontakt na Prahu http://nutricentrum.cz/…

Diskuze k otázce

bobasika

hanulka 11 - díky moc než to všechno projdu :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.