Kde se ještě dá koupit tento tablet?

Tady ten tablet je: https://www.phi­lips.cz/c-p/PI3100Z2_58­/zabavni-tablet

Odpovědi
jáára

Takovej nechceš.

anonym

Ten velmi nedoporučuji je velmi špatně vybavený. Popravdě si myslím, že už by ani nemohl být vybaven hůř, leda by snad vůbec neměl displej 🙂

Hlavní problémy jsou příliš stará verze operačního systému 4.1 (aktuální je 7.1, resp už 8), neskutečně mizerný displej typu tn film, se špatnými pozorovacími úhly a mizerným rozlišením, ale možná vůbec největší problém tohoto tabletu je kriticky nízká velikost opearační paměti, cokoliv pod 2GB nebrat a 2GB je přibližně na hraně uživatelské použitelnosti 1GB už je příliš hluboko pod ní, tablet bude neustále zasekávat vypínat aplikace, neudrží jich víc než jednu aktivní a do příliš malé interní paměti se jich vejde jen velmi málo brzy se budete potýkat s nedostatečným místem pro instalaci dalších.

Pruzkumnik

V obchodě noví už asi né
kde jaké dítě, když se koukám na ty specifikace, by řeklo že v muzeu
Ale pokud ho opravdu chceš zkus bazary
Já bych se ale raději podíval po nějakém novém tabletu kterej by za stejnou cenu jako stál tady ten novej byl o nějakou třídu výš
když porovnám svůj mobil co mám a mobil co jsem měl tak za stejnou cenu dvojnásobný výkon a paměť dokonce čtyřnásobná 😁

anonym

pokud chcete vybrat trochu smysluplně držte se tohoto žebříčku https://goo.gl/VPyW­vN