Jarosourus

Kde se dají koupit deskové materiály?

Kde se dají koupit deskové materiály o rozměrech přibližně 700*380 mm? Tloušťka přibližně 3mm až 6mm. Už jsem googlova, ale našel jsem jenom šílené rozměry vzhledem k tomu co s tím potřebuji udělat. Nepřijde mi efektivní kupovat desku ze které nepoužiji ani polovinu a zbytek mi bude k ničemu, co s ním budu dělat? Ale na druhou stran, co s tím budou dělat oni.

Je mi docela jedno, jestli je to laminát, osb deska, dřevotříska nebo obyčejné dřevo. Taky jsem nenašel žádný obchod, který by nabízel přířez o menších rozměrech, takže to budu muset dělat sám a nepřesně.

Snad se někdo najde! Díky.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Ptal ses v OBI? U nás uřiznou za pár kaček. Jen nevím, jak je to se slevou z celé desky.

Další odpovědi
gecco

70 × 38 (cm) ti nařežou i v hobbymarketech…
😉
Jinak doporučuju navštívit v okolí nějakou truhlárnu, formátovací pilu už má ´kdekdo´ a pokud ti vyhoví taková ´šíře´ materiálu, tak ten tam koupíš taky…

briketka10

U nás v Baumaxu by Ti uřízli co bys
potřeboval, anebo by Ti dali vybrat
odřezky :)