Zvědavý

Kde mi bezbolestně odstraní podbradek ??

Jestli to jde a bez narkozy. A kolik by to stálo ?

Odpovědi
marci1

Než se odhodláte vyhledat profesionály, zkuste tyto domácí cviky 🙂 :

Každý den několik minut vyslovujte co nejvýrazněji a nahlas za sebou písmeno O a X.
Desetkrát přitlačte jazyk na spodní patro, deset vteřin zvyšujte napětí svalu brady a pomalu povolte.
Zakloňte hlavu a pohybujte s ní z jedné strany na druhou pomalými pohyby.
Vyslovte široké „e“ a roztáhněte koutky rtů co nejvíce do stran.
Několikrát za sebou vysouvejte dopředu dolní čelist a povolte. Když budete mít pod bradou ruku, ucítíte, jak pracují svaly.

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/zi­votni-styl/clanek.phtml?id=74­1770

anonym

Snad jen nějaké masáže, jinak jen plastika