Bronzový

Kde koupit balený písek?

Tchýně si vymyslela, že chce pro děti na zahradě pískoviště. Už jsem jí sehnal a dovezl takovou zavírací plastovou škebli, teď mne pověřila dovezením písku. Nechce se mi jet pro to do stavebnin a nakládat tam lopatkou písek do pytle. Nevíte někdo, zda se prodává třeba 50 kg pytel obyčejného písku v marketech typu Baumax, OBI apod.?
Doplňuji:
Dědapetr: Jo, jedná se přesně o tuto modrou škebli.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Největší sortiment v tomto segmentu mívá Hornbach, např. na Černém Mostě je největší svého druhu.
Nevím jakou máte spádovou oblast, ale všechny zmíněné hobymarkety mají své webovky. Obvyklá balení jsou po 30kg.
Nuže, využijte dobrodiní internetu!

Další odpovědi:

Pokud máte doma děti, jistě přemýšlíte, jak je v létě co nejlépe zabavit. Máte-li zahradu, výborným nápadem je pískoviště. A máte-li pískoviště, určitě budete shánět písek. V tomto případě je dobré vědět, že nákup v klasických prodejnách jako Baumax nebo Obi vás může vyjít pořádně draho. Kde tedy nakoupit?

Praný a tříděný písek seženete ve dvacetilitrových pytlích snad ve všech prodejnách specializovaných na dům a zahradu. Písek je zdravotně nezávadný, takže by nemělo nijak zvlášť vadit, pokud jej váš potomek dopraví k ústům.

Písek do pískoviště ve dvacetilitrových pytlích

Jeden takový pytel vás vyjde zhruba na šedesát korun, někde i více, což se na první pohled nemusí zdát jako přemrštěná částka. Pokud ale nemáte pouze malou ohrádku o velikosti 50 x 50 centimetrů na balkoně, budete se divit, kolik pytlů vaše pískoviště spolkne! ​

Zkušenosti mladých rodičů mluví jasně: do pískoviště o rozměrech 1,5 x 1,5 metru a hloubce asi 30 centimetrů bez problémů nasypete takových dvacetilitrových pytlů i třicet

Zdroj: internet

Zlatý

Dá se koupit balený písek,nám ho vozili v pytlech po třiceti kilech.Ale nevím kde ho kupovali.
Doplňuji:
Doufám že jde o pískoviště Rozměry: * průměr pískoviště 90cm * výška 20cm
http://piskoviste.heureka.cz/… Do takového tak 3 pytlíky.

Bronzový

Já kupoval v baumaxu.

Zlatý

Neslyšel jsem,že by se písk prodával balený.Na standartní pískoviště,odhaduji cca 0,5 kubíku písku.To už je lepší,ho opravdu dovézt na káře,nebo si ho nechat dovézt.

Zlatý

Já nevím, ale balený písek - to bude dražší, než celá škeble...
My jezdíme do nedalekého kaolinového lomu s kárkou - nasypou nám tam ze lžíce bagru rovnou do kárky a za plnou kárku za autem účtují na váze tak kolem 20 Kč.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.