Rokio

Proč platí, že čím vyšší šlechtický titul, tím větší blázen?

Vím, že se jedná o ironii.

Pokud je ale někdo hrabě, tak bude mít většinou vyšší vzdělání než takový zeman, což je venkovský šlechtic. A kupříkladu panoš by nemusel umět číst a psát. Je to jen bojový sluha.

V historii se u vysoké šlechty kladl důraz na vzdělání a vybrané chování.

Odpovědi
Drap

Nevím, kdo ti to napovídal, ale platit to nemusí.

Filip84

NEŘEŠ TO❗❗❗🥱

Nemusíš všemu rozumět, všecko chápat, všecko vědět – jsi jak Hujer! 🙄 Já jsem se Ti to snažil vysvětlit. Nechápeš? No tak nechápeš – autismus. Tak chápat nebudeš, na věky věků, amen, hotovo! 🙈

Filip84

A právě jsi byl povýšen na „vikomta“! 😎 Máme tu „komtessu“, máme tu „vévodu“, a teďka i „vikomta“! 😎😈