plebs

Kde jsou ještě nedostatky pro větší spokojenost občanů ČR?

Solidní síť nevěstinců kde pracují umělkyně / zákaznická klientela je rozmanitá prostý lid, politik, učitel, policista a pod./ erotické kluby, zápasy v klecích MMA, nejvíce supermarketů na obyvatele ve střední Evropě, nejvíce obchodů různého zboží, možnost podnikání, bezproblémové vycestování do většiny států na světě, dovolená 2×3 ročně, svoboda slova i názorů / mimo zakázané / jsme jedna z nejbezpečnějších zemí na světě a pátá nejvíce šťastná v Evropě. Přesto se slušný bezúhonný občan může vyzbrojit jak mu finance dovolí množstvím i kvalitou ihned po vzoru USA a Švýcarsku jako třetí na světě. A proto nechat politiky a jejich poradce v klidu vládnout volila je naprostá většina voličů a věřit, že vedou republiku k lepším zítřkům bez dluhů a k pravdě.

Odpovědi
Pepa25

Největší problém současné české společnosti jsou bezpochyby dezinformace a hloupnutí lidí, které vedou k prohlubujícímu se rozdělení společnosti. Proč si to myslím? Názorný příklad: v roce 2015 došlo ke střelbě v Uherském Brodě a tento měsíc na Filozofické fakultě v Praze. Před 8 lety nikdo (ani na tomto serveru ani obecně na veřejnosti) nešířil, že je to selhání demokracie, že za to mohou politici (mimochodem, ruku na srdce, kdo si vzpomene bez hledání, kdo byl ministr vnitra v době střelby v Brodě?) a už vůbec nikdo to neschvaloval nebo nehlásal, že to zopakuje. Nyní je situace o dost jiná, což je snad skoro stejně smutná skutečnost jako samotná střela …
Další příklad: před pár lety hlouposti o ploché zemi nebo hoaxy o Teslovi, (ne)přistání na Měsíci nebo útoku na WTO šířilo pár podivínů, dnes je sdílejí tisíce lidí, kterým další a další podobné zprávy vymývají mozek … A tak by se dalo pokračovat dál a dál.

Cestou ke spokojenosti občanů jsou všude výhody a jistoty pro všechny

zjentek

Zahledět se Fialovi do tváře také do očí ten strach, že mu ubude od huby pokud začne mluviti pravdu, toť jasný odraz tváře typicky spokojeného českého občana který se vyzná, vlastně tvář tohoto džentlmena a zejména jeho proslov jsou jasnými odrazy české národní hrdosti a lepší obraz než džentlmenův být vyvolen už nemohl zde jednoznačně vítězí intelekt, tohle je skutečná karma jak se patří.