mosoj

Kde jsou imigranti ?

Z médií zmizeli. Takže to mám chápat tak, že je vše v pořádku.

Nejlepší odpověď
zjentek

Jsou někde mimo. Mimo rodnou zemi.

Další odpovědi
Nuk nuk

„Imigrant“ je člověk, který se přestěhoval z jednoho místa do druhého. Obvykle je tím míněn cizinec žijící v jiné zemi, bez ohledu na to, jak a za jakých podmínek a proč se tam dostal. Z toho soudím, že „imigranti“ budou nejspíš někde mimo svou rodnou zemi.

Kepler

Z médíí nezmizeli. Stále jsou popisovány případy cest ze Severní Afriky a zásahů pobřežní stráže, v Řecku se to stabilizovalo – migranti jsou posíláni zpět do Turecka a už jich tam výrazně ubylo a v Calais to stále vře. Je to lepší, ale v pořádku to ještě není.

mosoj

Kerpler. Tomu se říká lhaní a manipulace s národem.
Místo toho předhodíme národu Jágrovu přítelkyni která má plechem polepeny kozy a národ padne na zadek.

Kepler

Spíš to vidím tak, že každé téma mezi žurnalisty časem vysmrádne. Tak se radši prezentují v bulváru.