adamvosvrda1

Proč se lidé bojí islámských imigrantů?

Ahoj,
zajímalo by mě, čeho se nejvíce bojí lidé, když padne zmínka o imigrantech.

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že nejvíce kvůli možnému spojení s extrémismem. No a každý taky víme, jak se chovají cikáni, je to stejná sorta. Že obavy jsou na místě, potvrzují teroristické útoky nebo třeba chování imigrantů v Německu na Silvestra.

Další odpovědi
ten který je

Pozměnil bych slovo imigranti za slovo dobyvatelé.Když se podíváme jak jsou technicky vybaveni na odstranování zátaras,je jisté že nepřichází s dobrými úmysly.Bojím se takového množství lidí o kterých nic nevíme.Ty děti kterými mávají na makedonské pohraničníky jsou jen emočním prostředkem k vydírání.Bojím se že dojde k výrazné ztrátě evropských občanských práv a svobod a že to skončí občanskou válkou.

Drap

Nebojí se ani tak migrantů, jako spíše islámu. Islám všechny ostatní víry považuje za méněcenné. Poslední dobou se stále objevují prosazovatelé jakéhosi multikulturalismu, což je nesmysl a nikdy to ještě nikde nefungovalo a fungovat nebude.

AmazedWolf

S naší kulturou jsou nekompatibilní, také chtějí aby jsme se my přizpůsobovali jim (což se vlastně kvůli vlastizrádným politikům už děje) a mají za úkol šířit víru mečem. Jinak to nejsou imigranti, na to jsou moc dobře „někým“ organizovaný, někým, komu jde jen o to, oslabit Evropu.

RyuzakiKate

Kromě již zmíněného bych se třeba bála i nějakejch nemocí…

dudu

Je lidské bát se všeho neznámého. A pokud se spojí ideologie s fanatismem, je se čeho obávat a vhodné zavčas tomuto potencionálnímu zlu efektivně čelit. V krajním případě i za použití armády a zbraní.

bububabu

Bojím se jejich mentality kde vše co je pro evropana normální je pro muslima opak, jejich nepokory, jejich lhaní, jejich nenávist k jinému náboženství, či zvyku a řádu. Jejich uzurpace a stále nějakých požadavků. Myšlenky že nevěřící, tedy všichni kdo jsou nemuslimové, jim mají a MUSEJÍ sloužit. Nemravnosti, kde pro ně není hřích, mají to koránem povolené, zotročovat a znásilňovat nemuslimské či pro nás běžně oblečené ženy. Pedofilie, která je pro ně normální a mít svatbu s malou holku korán schvaluje! Hlavně jejich myšlenky které jsou jim od útlého dětství vtloukány do hlavy, že muslimská víra je jen ta jediná pravá a že musí celý svět na ní obrátit, at po dobrém nebo po zlém… a s tím také k nám Evropy jdou…

Mimozemšťan

Páč jsou asi 100× konfliktnější než cikáni. Na druhou stranu – co by tady asi tak měli dělat, tady už živoří Ukrajinci, a víc práce tu už nezbývá. Z toho, co by tu vydělávali, by nemohli zaplatit ani nájem.

xxx3

The Neverending storyyyyyyy..­...aaa…aaa…aaa