Avatar uživatele
Claresh

Co si myslíte o imigrantech?

Jak se stavíte k teto otázce? Pustit nepustit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek, zzzlatokopka před 3222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To se nemohu vyjádřit, to by bylo na ban:-(((

Nepustit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Podrobně jsem se vyjádřila už zde před 15 dny :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-stalo-kdyby-cesko-odmitlo-kvoty-co-se-tyce-uprchliku-ktere-by-jim-prikazala-eu-co-by-potom-nasledovalo

Doplňuji :

Abych se vyjádřila přesně k Tvé
otázce NEPUSTIT ani za nic !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Bůh nás ochraňuj. Neumíme si poradit s Cikány, proč tedy očekávat, že levou zadní zvládneme problémy, které nastanou až nás převálcují blížící se hordy z východu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Co si myslím je moje věc, ale já osobně bych jim dal šanci. I ty můžeš emigrovat někam, protože a poněvadž.
Ale!
Jsi uprchlík, budeš dodržovat zákony a prostě vše to co platí tam kam jdeš. Nelíbí? Vrať se odkud jsi přišel.
Nebudou se dělat žádné výjimky, prostě ty tu jsi host, doma se ti nelíbilo, chceš tu být, protože tady je to lepší, tak ano, buď tady. Nezaváděj tady to cos měl tam, kde se ti tak nelíbilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TheMyss

Jiste, nomalnim imigrantum bych jiste vstup povolil. Kdyby poctive pracovali, nedelali by neporadek, odvadeli dane… Zadny problem. Ale ty spiny co delaj bordel at si zustanou za morem. A je mi jedno jestli to je African, Syran nebo American. Vsak tisice lidi z koutu sveta migruji do USA… A nikomu to nevadi, pac se chovaj normalne. A kdyz pak tisice zase tech Africanu delaj bordel, tak mezi nima ty dobry poctivi tezko hledate. Ale to je zase problem nas, Evropanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

beru to, že sem utíkají Ukrajinci, ty sem tak nějak patřej. mám mezi nimi spoustu známých a pár kamarádů. ale však ti imigranti o kterých se teď bavíte, sem ani nechtěj. nejsme pro ně cílová země.

je mi to skoro jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Jak pustit, kam pustit? Pokud vím, tak k nám žádní imigranti nechtějí …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek