Klarisa

Kde je umístěná pravá ledvina?

Je vpředu pod žebrem nebo vzdadu pod žebrem?Bolí mě tam od včera a nevím jestli mě bolí ledvina a zda to,že mě bolí souvisí s levým uchem,v kterém mi pořád hučí.Pořád čekám na výsledky CT hlavy,ale mám dojem,že bude problém v ledvině-uši jsou otvorem ledvin.Přemýšlím jestli mám jet do nemocnice,protože nevím jestli to vydržím do pondělí.Nemůžu sedět,ležet nic.Už včera jsem si v nemocnici stěžovala,mi není dobře a točí se mi hlava ale nikoho to nezajímalo.Tak se bojím,že mě zas odbudou.

Nejlepší odpověď
kropitko

pokud je to v pravo dole u žeber,tak jsou to játra

Další odpovědi
Zlatomuska

Doporucuji zajít raději k lékari. Důvodů bolesti můze být hned několik

Nikuška

na pravo vzadu! ;)
raci jdete do nemocnice!

Lucimia

Pokud vás bolí vzadu pod žebrem je to ledvina, pokud vás bolí VPRAVO vepředu pod žebrem, jedná se pravděpodobně o játra, VLEVO pod žebrem je to žaludek.
Pokud máte nějaké problémy, jděte za lékařem. Dobrý lékař by vás odbýt neměl.