Avatar uživatele
Ramon50

Bolest pod pravým prsem

Dobrý den, včera na noční mě začalo bolet pod pravým prsem. Myslel jsem si že to přestane až se vyspim. Ale je to ještě horší v průběhu dne se to zlepší . Je to znat při každém nadechnutí a vydechnuti, při předklonu, zvednutim pravé ruky. Jsem mladý a jsem kuřák, ale nevím jestli kouření na to má naky vliv. Pokud jste se stim už někdo setkal nebo máte stejný problém, budu rád za jakoukoliv radu , abych se to zbavil. Díky za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
msi

jestli je píchavá a při nějákém pohybu vystřeluje až bodá, tak je to skřípnutý nerv, nějáká blokáda prostě, když je to pravá ruka apod… najdi si to an netu nebo to doppl a víc popis..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jinsun

Za návštěvu obvodního lékaře nic nedáš(teda kromě 30Kč). Mohlo by to být i něco s prsním svalem ale i klidně něco s plícemi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mě to bodalo taky na tom místě, byla jsem u lékaře a řekl, že je to zánět mezižeberního nervu, dal mi na to paralen a nazdar, cítila jsem to několik měsíců a teď, když jsem nemocná a mám kašel, tak to cítím pořád, nenech se ale zmást, může to být i něco jiného, to já nevím, takže radši jdi k odborníkovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek