Ramon50

Bolest pod pravým prsem

Dobrý den, včera na noční mě začalo bolet pod pravým prsem. Myslel jsem si že to přestane až se vyspim. Ale je to ještě horší v průběhu dne se to zlepší . Je to znat při každém nadechnutí a vydechnuti, při předklonu, zvednutim pravé ruky. Jsem mladý a jsem kuřák, ale nevím jestli kouření na to má naky vliv. Pokud jste se stim už někdo setkal nebo máte stejný problém, budu rád za jakoukoliv radu , abych se to zbavil. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
msi

jestli je píchavá a při nějákém pohybu vystřeluje až bodá, tak je to skřípnutý nerv, nějáká blokáda prostě, když je to pravá ruka apod… najdi si to an netu nebo to doppl a víc popis..

Další odpovědi
jinsun

Za návštěvu obvodního lékaře nic nedáš(teda kromě 30Kč). Mohlo by to být i něco s prsním svalem ale i klidně něco s plícemi.

anonym

Mě to bodalo taky na tom místě, byla jsem u lékaře a řekl, že je to zánět mezižeberního nervu, dal mi na to paralen a nazdar, cítila jsem to několik měsíců a teď, když jsem nemocná a mám kašel, tak to cítím pořád, nenech se ale zmást, může to být i něco jiného, to já nevím, takže radši jdi k odborníkovi.