Roman71

Tohle jsem jednou viděl na záběrech lyžaře, ve stínu na sjezdovce bylo na okamžik vidět „vysvětlení“. Měl kameru na tyči (podobné té selfie), která byla opačným koncem přichycena k tělu. Software téhle kamery umí tyč ze záběru vymazat, takže pak ve výsledku záběr vypadá, jako by ho natáčel někdo jiný.

zjentek

Prvně odpověděl Drap, že to natáčel druhý kameraman. Tak jsem reagoval:

Ad Drap: Jako, že se oběma zapletly padáky a přistáli solidárně ve stejným roští? Poprosím ještě o rozbor.

Následně byla otázka smazána
„Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.“

zjentek

…Ale by si někdo náhodou nemyslel, že otázku smazal sám Drap, aby nebyl za pitomce, tak ujišťuji, že takhle by se Drap URČITĚ nezachoval. 👍