Kde je sníh ??

Mam dotaz zítra už je štědrý večer a sníh nikde nevíte kdy bude konečně sněžit ? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Volali ze skladu, že sníh bude....
....
....
v lednu

Další odpovědi:

Zlatý

Na uměle zasněžených sjezdovkách i na horách.
Více info najdeš na předpovědích počasí pro daný region, lyžařských střediscích ap.

Zlatý

Sníh na štědrý večer není už několik let,a když je,tak hned roztaje.Vánoce budou i bez sněhu.

Zlatý

Žiadny strach. Zima, tá naozajstná, mrznúca a sneh sú už objednané. Prepáčte dodávateľovi, že uprednostnil najprv vianočné darčeky. Ale nebojte sa, o nič neprídete. Od polovice Januára budete odhrabovať sneh a mrznúť, nielen v horách.

doma.. zaspal

Zlatý

U nás teda není a jak to tak vypadá, tak ani nebude.

Pokročilý

Záleží na nadmořské výšce. Zatím se očekává sněžení pouze v polohách nad 1000m.n.m. Sněžení v nížinách je zatím v nedohlednu

Stříbrný

Sice jsem z Krkonoš, ale jen na začátku (okres Trutnov).O víkendu jsem byl v Harrachově a tam je sněhu dostatek.
A pokud jde o sníh na Vánoce, tak bych se přikláněl k tomu oteplování planety.Tady ještě do poloviny osmdesátých let býval na Vánoce sníh.Od té doby už nevíme co je to mít zasněžené Vánoce.
Dceru mám provdanou v Austrálii a tam slaví Vánoce a Nový rok v plavkách a na mořské pláži.Tam zase nevědí jak vypadá sníh.

Bronzový

U nás na vánoce není sníh nikdy. Sněžívá tady až začátkem nového roku

Zlatý

Počkejte do ledna . Pak si zase budeme říkat, proboha ať už nesněží ! Hlavně motoristé a Správy silnic. Zítra oslavíme velikonoční Štědrý den až s 9 stupni Celsia. A stejně bude krásný . :-) :-) :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.