Renča

Kde je sídlo výrobce značky Sencor?

Nemůžu se nikde dopátrat, kdo je výrobcem značka Sencor a kde firma sídlí. Víte někdo? Díky.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Značka SENCOR vznikla již v roce 1969 v japonském Tokiu, v samotném srdci této technologické velmoci. Produkty SENCOR pro Vás nyní vyrábíme v Evropě i v řadě zemí celého světa vždy tak, aby poměr ceny a kvality pro Vás byl co nejvýhodnější. SENCOR při výrobě nových produktů využívá takřka 40 let zkušeností s kontrolou kvality výroby a produktů. Naše produkty vyrábíme v certifikovaných továrnách, které jsou producenty také pro další renomované světové a evropské značky. Tým specialistů SENCOR přizpůsobuje přístroje podmínkám českých uživatelů a vždy se snaží nabídnout snadné a logické ovládání, perfektní „čeština“ přístrojů je samozřejmostí. Pro Audio a Video přístroje SENCOR využíváme značkové komponenty. Například pro DVD používáme především mechaniky SANYO a SAMSUNG, pro plazmové a LCD televizory zobrazovací panely především značek LG, SAMSUNG. I ten nejdokonalejší produkt však může čas od času potřebovat seřízení či opravu. Víme, že nejdůležitější je, aby vše proběhlo rychle. Proto jsem pro Vás vytvořili servisní střediska, která zajistí, aby Váš produkt byl ve 100% stavu co nejrychleji. Více na www.sencor.cz Jak je možné, že nabízíme kvalitní produkty za tak příznivé ceny? Díky příznivým cenám patříme k nejprodávanějším značkám, proto dosahujeme velkých nákupních objemů a tím snižujeme všechny náklady…. Neutrácíme miliony za televizní reklamy a u nás tedy neplatíte v ceně každého výrobku stovky korun navíc za reklamní agentury…..

Lovísek

Sencor je jeden z nejlepších výrobců na trhu Japonské elektroniky ,Dcéra vlastní televizor již sedm let bez poruchy,vysavač a kuchyňské spotřebiče,já si koupit l retro rádio SRD 020,kvalitní rádio jen škoda že podobné se už neprodává,SENCOR vřele doporučuji.