Prekokos

Co potřebuji ke koupi a zavedení kávomatu do školy?

Kavomat do skoly

Zdravim,
chtel bych koupit do skoly kavomat (jsem student stredni skoly ) a zajimalo by me kde bych mohl zjistit informace o tom co vsechno k tomu potrebuji. Tim myslim jestli potrebuji zivnost popr. co jineho, nejaky papir o hygiene atp.

Odpovědi
Hlada

Jako první je potřeba zjistit, zda vedení školy má o něj zájem a proč ho tam už nemá. Dál je potřeba udělat ekonomickou rozvahu. Zejména výdaje, návratnost takové investice a porovnání s podmínkami konkurence. Formality jsou v tom všem bezvýznamnou záležitostí.