Zločenková

Čím to je, že káva z kávovaru kape?

Dobrý večer a šťastný nový rok. Nevěděli byste čím to je, že v automatickém kávovaru káva z obou trysek kape, ale neteče? Kape pouze v případě, když zvolím volbu dvou malých espress najednou. Když zvolím jedno velké či malé espresso, tak káva teče z obou trysek jak má, takže nic ucpaného být nemůže. Kávovar používám ani ne týden. Máme Delonghi ecam 22.110B. Děkuji za radu.

Odpovědi
cochee

  • může to být normální stav, viz návod
  • nevhodná zrnitost kávy
  • přílišné upěchování kávy v páce (kávy na 2 espressa je dvojnásobné množství, že ano?)