Jaký elektrický presovač kávy pro domácnost si pořídit?

Nejlepší odpověď
Banshee

Tak to já nesouhlasím. V Itálii maj moc dobrý kafe, pravda že je malé ale je silné a chuťově přímo luxusní. Ale záleží na každym:) Jinak já mám kávovar značky Zelmer a jsem s nim maximálně spokojená ale doporučila bych jít do elektra kde Vám poradí nejlépe.

Další odpovědi
elektrikář

Žádný, nepřišel jsem tomu na chuť.V itáliji jsem si na kávě nepochutnal.Né že by byla špatná. Ale bylo jí málo. Hrneček o obsahu půlky vaječné skořápky.Není nad českého turka.V pirátském provedení, to je 250 ml.Netvrdím že by preso bylo špatné, ale já si na něm nepochutnal, hned bylo po něm.