Niikii

Kavitace-ano či ne?

Dobrý den,chci jít na kavitaci stehen.Mám je opavdu tlusté,ale je mi 15 jde to?prosím odpovězte.A máte s tím nějaké zkušenosti?nechci zbytčně vyhodit peníze ☹ Děkuji moc

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že v 15 letech je na takovéto radikální řešení moic brzy. Tvé tělo se ještě stále tvaruje.
Doplňuji:
>burak – stehna se cvičením tvarovat dají , ale málo. Kamarádka je částečně ubrala jídelním režimem a potrvními doplňky.
Hodně je lze zeštíhlet opticky pomocí vhodného oblečení. Pozitivní změna je hodně vidět, ale málokterá ml.žena či slečna to připouští a chce.

Další odpovědi
anonym

souhlasím s ReHu,zkus spíš najít nějaké cvíčení
Doplňuji:
ReHu je to možné o cvičení stehen moc nevím já osobně jsem hledala nějaké cvčení na zesílení a moc jsem toho nenašla