Lojzak

kavarna Brno?

Čaute, kdo mi doporučí fajn kavárnu v Brně? Uvítám jakékoli tipy, ale nejlépe nějaké příjené místo na posezení a popovídání.

Odpovědi
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nekdo-peknou-klidnou-kavarnu-v-brne?podobna=1 (v odkazu se lze zároveň poučit o správné podobě otázky)

hijinx

V melounovém cukru – centrum
Monro (více poboček)
Mitte (u špalíčku)

  • dávám typy na kavárny s kávou v pravém slova smyslu (vč. pohodové atmosféry), pak jsou ještě ty moderní posezení, kde kvalita kávy úměrně klesá s vzrůstající žádaností lokality…

Lojzak

ok ok, moc děkuji oboum, podívám se do všech určitě :)
ale ta kavárna s těma malířskýma akcema, malováním zní hodně zajímavě :)

Bob2

stoprocentně se tam zajdi podívat, je to něco jiného, nevšedního a pěkného. A i na kávě si pochutnáš.

Bob2

Já ti můžu doporučit novou kavárnu, teda celkem novou, ani ne pul roku tušim nebo možná uz půl roku funguje, nvm přesně. Je to tato petranemeckova­.cz.Narazil jsem na ní náhodou, když jsem šel kolem. Bývají tam i různé malířské akce, i malování na tělo atd..ale hlavně je tam příjmené prostředí na posezení, takové neobvyklé, příjemná obsluha, dobrá káva.