blesk26

Kam se starou elektronikou? Chci vyhodit staré case, zbytky starých počítačů, tiskárny, klávesnice apod. Kam to odvézt?

Kde mi to vezmou a správně s tím naloží? Nechce se mi nic kuchat, chtěl bych to předat tak, jak to mám, tj. kombinace plastů, železa a elektroniky. Případně kam s tím v Jablonci n. N.? Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

U nás je 1× za 1/4 roku svoz nebezpečného odpadu a tam můžete donést právě takovéto věci a jiné .....ale to jistě znáte a určitě to ve vaší blízkosti také existuje ,nebo sběrný dvůr.

Další odpovědi
iceT

http://www.mes­tojablonec.cz/cs/zi­votni-prostredi/odpa­dy/dalsi-informace/sberne-dvory.html

elektrikář

Ve větších prodejnách počítačů a elektra, zběrné dvory, začínají se objevat specielní kontejnery další možnost nabídnout kutilům za odvoz. Případně se zeptat na obecním úřadě kdy bude svoz.

mosoj

Je ze zákona povinnost každého OÚ a MÚ zajistit sběr jakéhokoliv odpadu !!
Informujte se na svém OÚ.

Jikra

Přesně tak jak píše mosoj.
Konkrétně u nás v Královském městě funguje sběrný dvůr kde se denně obyvatele města mohou zbavit všeho nepotřebného a nebezpečného a to zcela zdarma.

Ulšmid

V Praze se mi podařilo narazit na výkupnu šrotu, kde vykupují i PC šrot za dost zajímavé ceny, takže jsem tam odvezl vše co jsem měl https://megas­rot.cz/