Pokročilý

Kam se chystáte letos na dovolenou,prádniny,výlet a proč?

...letos na dovolenou,prádniny,výlet a proč?Já bych třeba ráda do Francie nebo Skandnávie...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nechystám se nikam. A kdybych přeci jenom někam jela,tak do zahraničí to určitě nebude. Za prvé na to nemám a za druhé, u nás v republice je ještě hodně zajímavých míst kde jsem nebyla,takže mám co prozkoumávat u nás po republice.

Další odpovědi:

Zlatý

My se letos chystáme po Česku na hrady a zámky, budou to spíše víkendy, pak na Slovensko do termálů a na podzim do Vídně. Na moře nejsou finance....i tak to bude super relax.

Bronzový

My pojedeme na Branžež pod stan a poprvé bereme i naší(1rok) yorkšírku Therinku.Je to tam bezva a u stanu si pak děláme ohýnek(je to povolené)Je to perfektní,když můžeme být celých 14 dní na vzduchu.Už se moc těšíme.

Zlatý

Tento rok pojedeme na 14 dní k tetě na chatu do Koutu nad desnou těch 14 dní co budem na chatě bychom chtěli zajet ke svým 3 rodinám které v Šumperku mám, a pak bychom chtěli zajet s rodinkou do Hradce Králové do aquaparku a do ZOO,pak do Vyškova do DINOPARKU.Pak uvidíme kolik bude mít manžel práce a pokud by měl nějaké volno a nemusel dělat tak pojedeme do Brna do bongo brna,do OLIMPIE na balonky kde se dětem moc líbí a do zoo do BRNA.

Bronzový

Tak to já letos se konečně pojedu podívat na kanáry,(ale na kanáry u nás do ZOO).Na jiný nemám finance.

Zlatý

Přál bych si někam do jižních Čech s kolem, ale až v září kdy bude klid.

Bronzový

Tam,kam jako každý rok...naposledy jsem byla na Kanárských ostrovech - Grand Canaria,v roce 2006,a vím,že už se nikdy nikam nepodívám.Viděla jsem - Rakousko, Německo, Belgii, Madarsko, Rumunsko, Moldávii, Francii. . . . . Při cestách do Itálie mi došlo,že si poznáváním světa jen ubližuju...Mým snem je ÄUSTRÁLIE a Nový Zéland,..

Stříbrný

Do Rakouských Alp na kola.

Bronzový

Máme malé děti(11měs a 4roky)a nemám ráda dlouhé cestováni ss dětmi.Ale chystáme se na prodloužený víkend do Volyně ke známým a cestou zpátky návštěvu příbuzných na Slapech.Výlety budou podle momentální nálady a rozpoložení dětí.Jinak výletíme každý den,když je hezky.Od června jezdí cyklobusy,tak vezmu krosnu,malá pohorky a jdeme.Pramen Labe, Dvoračky, Kotel, Špindlerovka a letos chci zkusit vyjít z Pece na Sněžku.ale nevím jestli to malá ujde celý,tak musíme vzít tatínka,až bude mít volno.

Bronzový

Pokud to vyjde, tak se svezeme se skorotchánovci do Italie do Bibone. Jinak možná někam pod stan. :-)

Bronzový

JÁ UŽ MÁM ZAJEDNANÉ HROBOVÉ MÍSTO,ALE MOŽNÁ,ŽE JEŠTĚ LETOS BUDU JINDE

Bronzový

V červnu jedu relaxovat do maličkých a o to klidnějších lázní Libverda u Liberce,které spojím i s cyklistikou a pak až na podzim s kolem do Vlkova nad Lužnicí.

Pokročilý

Já bych jela okouknou Českou kanadu ale je tam drahé ubytování tak to letos padá. Loni jsme byli v Orlických horách na chatě Zdobnice ve Zdobnici a tam bylo ubytování levnější a navíc i se stravou. Nechápu tyhle rozdíly v cenách. Orlické hory byly nádherné,ale chtěla bych trochu více poznat naši zem, dokud mne ještě stáří neskolí.

Pokročilý

jelikož se dost nacestuji služebně, tak dovču nejspíš strávím pěkně v pohodlíčku domova :o)))

Diskuze k otázce

Emmkaa

S dcerkou se chytáme už konečně navštívit Pohádkovou říši, našli jsme to opravdu náhodou, ale vypadá to fakt skvěle! http://pohadkova-rise.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.