Broukk

Kam vyrážíte letos k moři?

Zdravím, kam letos kdo vyrážíte k moři? Kam je to bezpečné a cenově dostupné?

Odpovědi
Drap

Cenově nenáročné a relativně bezpečné je letos Baltické moře.

mosoj

Proč si myslíš, že se musím jet válet k moři. Znám mnoho krásných míst a nejsou u moře.

anonym

Dvě třetiny lidí u nás žije na hranici bídy a ty se ptáš kam k moři?
To je provokativní otázka a zvedá adrenalin.My jsme rádi, že nám zbude alespoň na jídlo a nemusíme se chodit pást.

marci1

K moři piva. 🙂 Je to nejbezpečnější.
Teď vážně: Nejbezpečnější bude asi Bulharsko a Balaton.

arachis

Několikrát denně se chodím dívat na pyramidy v Gíze (když vybírám kočkám toaletu) a to moře si hold jen představuji. Ale jela bych snad kamkoliv, mít na to…A nejlépe rovnou oceán, taková Austrálie -mmm. To jsem si utřela slinu.

Kamilovo

No já letos k moři jedu úplně poprvé, takže jsem vážně zvědavý, jak to nakonec dopadne. Na https://jaces­tovatel.cz/me­dia/co-si-vzit-na-dovolenou-k-mori-aby-vam-nic-nechybelo jsem se díval co bych si asi cca měl vzít s sebou, tak snad nic nezapomenu. Jedu do Chorvatska, konkrétně na ostrov Pag. Byl jste tam někdo ?

DomcaJe

Tak ck nedoporučím, mám dobré zkušenosti s cestovní agenturou http://www.li­mestravel.cz/ – a není to vůbec dražší, jak se říká ;)
Mají tam mraky nabídek snad od všech ck

Ella2

Není? Fakt? Díky za typ, jako nabídek tam mají opravdu dost. Mrknu se večer podrobněji. Už musíme taky něco vybrat.

DomcaJe

Nn , fakt není ;)
Jo však uvidíš, třeba vyberete ;)
Tak pa

Ella2

A můžu se zeptat, kde kdo kupoval nebo kupujete dovolenou? Jako ck můžete doporučit?

Jurek

jj Bulharsko volí letos spousta lidí, taky nad ním přemýšlíme..