suffik

Kam pod stan

Ahoj chtěl bych se zeptat nevíte o nějakém místě v moravskoslezském kraji kde se dá přijet autem vytahnout stan kde je krásná příroda kde moc lidí není a budeme mít klid s přitelkyní? dě­kuji

Nejlepší odpověď
anonym

Příroda je krásná skoro všude,jen najít to,co hledáme,
raději do stanu něž pod něj,musíš hledat a jít za svým srdcem,kde vám příroda dá krásný zážitky.
http://o-kraji.kr-moravskoslezsky­.cz/priroda.html

Další odpovědi
Drap

Vím o několika takových místech. Ale na žádném z nich neni táboření povoleno. Nemůžu tedy uvést ani konkrétní lokality.

Monikas

Také uvažujeme o tom vyzkoušet si stanování, ale nechceme do kempu. Kde se dá zjistit kde se smí a kde se nesmí stanovat?

Jakub Tlapal

To by mě taky zajímalo. Nesnáším dovolenou v přeplněných kempech. Nejraději bych si rozložil stan u nějakýho rybníku, kde není ani noha, kdyby to tak šlo. Moc toho na dovolenou nepotřebuju a elektřinu u vůbec ne. Umyju se v rybníku, nebo jezeře a pak jen stan , spacák a nějaké oblečení.

Jana5678

My jsme loni byli s partou přátel v kempu Lučina u Horních Soběšovic, kde bylo velice krásně. Největší výhodou bylo, že jsem před dovolenou koupila automatický stan pro čtyři osoby na internetových stránkách https://www.na­turehikecz.cz/. Měli jsme tak postavený stan za jednu minutu, ale náš kamarád stavěl klasický, takže mu to trvalo o něco déle.