arygnoc

kam sa podel môj krásny avatar?

a ostatné z fb tiež?
Doplňuji:
Agneta
nevidím žiadne avatary, iba tie hnustné odtiaľto.

Meligar99
kristepane, ďalší poučovací blbec-kódexožrút.
máš splněno?

Nejlepší odpověď
Agneta

Vždyť ho tam máš :D
Doplňuji:
ary…fakt všechno v pořádku…:D

Další odpovědi
mosoj

Jestli ho tam máš to já nevím , možná to ví Agneta. Nechal jsi ho na CZporadně alias Pohodně.

setapouch

Doufal jsem, ze jsi dospel a zacinas se stehovat na vasi mutaci. Nikdy jsem nepochopil, proc Slovaci dvakrat chteli samosatnost, kdyz pak lezou zpatky k nam.

Meligar99

Zásady pro vkládání otázek:

Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.-splněno
Otázky formulujte jasně a výstižně.
Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).-splněno
Do popisu vložte doplňující informace a kontext, aby ostatní uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
Zvolte správnou kategorii.

Doplňuji:
Jako zlatý by jsi to měl vědět ;)

ivzez

Běžný výpadek FB, děje se
to často, obzvláště v noci.

arygnoc

setapouch

možno žijem v čr dlhšie, ako ty. :DD
a že už to je nejaké to desaťročie.

;-Q

setapouch

Pokud tu skutecne zijes, pak patris k te nejhorsi svoloci.

led

„Dal jste snad méně než pět? Setapouch! Sobí hnusec! To nedolovím, nedolovíííím!“ Saturnin

Agneta

Meligar >>> co nás tady komanduješ? jseš tu teprve týden a nemůžeš vědět, že Arygnocovy otázky mají vždycky hlavu a patu, i když jsou volně podány:D

setapouch

Hlavu a patu… leda chromeho kozla.

gagaga

jakejpak avatar ? vzdyt jste to Vy !?

  • iv-

arygnoc

už je to v poriadku.

ale vám poviem, -iv-, čo mi agneta oznámila, že je to ok, skoro som tú slivovicu vylial, či reku nie je nejaká metanolová…

stačilo zapnúť javascript… a môžem ďalej koštovať. :DD

;-Q

gagaga

a kolik jich pak dnes vypil setapouch ? :)
a to jeste nevi, ze jste V. Meciar :p

led

  • iv- neprezrádzajte tajomstvá. Vy ste nepochopili, že setapouch nám závidí našu vitalitu, schopnosť angažovať sa aj tu?

setapouch

Ano, i tak se to da sobe nalhavat. Realita byva pro nektere prilis kruta. Nicmene me pobavilo angazovat se AJ tu. Jiste, kdyz tam nikdo nechodi. A nikdo tam nechodi, protoze jsou vsichni tady.

Dluzno ale rict, ze vam ta touha po samostatnosti tentokrat vydrzela o neco dyl, nez za druhe svetove valky. Ovsem jak zacalo jit o penize (duchody), hned jste se citili opet cechoslovaky.

gagaga

uz zadne neprozradim,
nebojte se,
pani Kiskova ..

arygnoc

pššššššššš!

;-Q

Agneta

ahojky:D

arygnoc

díky.

;-Q

marci1

Ať žijí Češi a Slováci ! 🙂 Jak dopadnou dnes Češi s Islandem ? Hoď nějaký tip. 🙂 Slovákům se daří, no,jo. 🙂

arygnoc

aj čechom. ;)
hoci tých posledných 20 minút to bolo iba bránenie výsledku, ale úspešné.
gratulujem.

;-Q