Kam pozvat holku z erotického privátu ?

Zdravím, je mi 18 a byl jsem 2 krát v erotickém privátu. Poprvé jsem si to docela užil, bylo to víceméně to co jsem čekal že to bude. Asi za měsíc jsem byl jinde za 19ti letou holkou s kterou jsem si opravdu rozumněl, docela jsme si rozuměli a hodně se mi to s ní líbilo. Mám přesně rád holky jejího charakteru i když je jich málo. Asi jsem se do ni dost zabouch :-). Vím že je to víceméně náplní její práce se chovat hezky k zákazníkům, ale nemůžu to tak prostě nechat být. Moc rád bych s ní chodil protože holku jako ona už v životě asi nepotkám, dokonce bych nějakou dobu i přetrpěl to kde pracuje.100% k ní ještě půjdu ale myslíte že mám u ní šanci ? Přece i ona má právo na nějaký život a zábavu. Určitě nejsem první kdo zkusil sbalit takovou perfektní holku. Mám ji někam pozvat ? Kam ? Nebo se na to mám vykašlat ?
Doplňuji:
Každý má nějaký charakter, ať už je to bezdomovec, podnikatel, dealer, policista, nebo sociální pracovnice, když si s ní nikdy neprohodil ani slovo tak o ní prosím nic nepiš, na to jsem se neptal :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Filipe, většina lidí má charakter, ale ne všichni.
Holka s charakterem by "na privátu" nebyla …

Další odpovědi:

Zlatý

..."Mám přesně rád holky jejího charakteru "...
Tím myslíš holky, který nastavěj svůj libovolný otvor k nějkému ´veselí´???
???
Fajn - kup si dýni, do té si vyřež (vykrájej) několik otvorů (dle libosti), v troubě tu dýni zahřej na cca 38°C - a budeš mít "přítelkyni" mnoha tváří...
__

Jsou tyto ´otázky´ pomstou Adminů za ´drzosti´sdělené mailem????
Doplňuji:
Ááááha...
A na co ses to teda PTAL???

Zlatý

Do bordelu!

Stříbrný

Klidně jí pozvi, a řekla bych, že budeš mít dobré šance, neboť tyhle holky jsou psychicky/duševně vzato chudinky, které nemá nikdo rád - což znají už především z domova...Počítej s tím, že bude mít nějaký deficit, ale to by právě mohl být ten
tmel, co by vás mohl...:DDD

Stříbrný

Činy jsou víc než slova. Ne to, co říkáš, ale to, co děláš, z tebe dělá člověka. Takže s onou... dámou nemusím mluvit, abych věděl, že je kurva.
Doplňuji:
A abys neřekl, že jsem neporadil, tak třeba do zoo. Ale napřed si zjisti, jakou má taxu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.