Avatar uživatele
Terryle

Kam mizí smrad?

Myslím samozřejmě ten, který vznikne jednorázově a nešíří se ze zdroje pořád. Kupříkladu takový prd (nechtěla jsem to psát do názvu otázky tak natvrdo :o)
Jako malá jsem si myslela, že smrad mizí tím, že ho někdo vydýchá. Ale to asi nebude ono, on zmizí, i když v místnosti nikdo není…
Mizí tedy tím, že se rozptýlí ve vzduchu, až je koncentrace neznatelná, nebo se nějak chemicky rozkládá? :o)
Doplňuji:
Díky všem za odpovědi vážné i nevážné, někteří z vás mě fakt rozesmáli :o) a mám v problematice zase o kus jasněji (je to fakt, že zaprděná místnost do rána sama nevyvane, takže hlavní je asi rozptýlení v okolí.
Hanulko, to jsem sice nečetla, ale dostalo mě to. Hoch je vtipálek :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, flodur, Mili @, honza001 před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Některý prd nezmizí, zmizí jen okolní lidé :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

Rozptýlí se ve vzduchu, což je poznat, když má někdo v noci zavřená okna a uprďuje.
Ráno stojí ve vzduchu i nůž…
😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Prd podle teorie ralativity, podléhá transformaci souřadnic a plynule přechází v problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

tak prave jsem se chystal veceret,no neva,asi si dam spis cigaro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

asi to vyprchá jako nějaký plyn ,ne ? tys četla asi toto,ne
http://www.su­per.cz/clanek/42932-enrique-iglesias-bali-holky-na-prdy-pod-perinou.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ještě je další možnost, že si nos zvykne a proto to „zmizí“:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odejde dělat politiku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

zASMRDÍ ,ROZPTÝLÍ SE ZMĚNÍ KONCENTRACI NAKONEC ZREAGUJE. JEDNOU JSE DOKONCE VIDĚL JAK ZHOŘEL. NEZKOUŠET BÁL BYCH SE O STŘEVA.(JO, HOŘÍ MODŘE)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ixpektix

poznáš to tak !
Když si někdo prdne tak do 1 minuty na tom místě nikdo není !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Je zbytečné na Váš dotaz odpovídat,protože jste si na něj odpověděla sama.

před 4930 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

A která odpověď je tedy správná? Všechny?

před 4930 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Drahá Terryle,jak vidím,budu muset k této problematice přistoupit zodpovědněji.Člověk se s tímto problémem může dostat do velice svízelných situací.Objasněme si různé situace,které mohou nastat.
Vaše myšlenka: „Mizí tedy tím, že se rozptýlí ve vzduchu, až je koncentrace neznatelná“, je nejpravděpodob­nější.
Ovšemže existují chemikálie,které různé zápachy,včetně prdů absorbují,ale ty asi doma běžně nemáte, rychle po ruce.
Prozatím nejlevnější,ne­rychlejší a nejúčinější způsob,jak se prdu zbavit,je vyvětrat,/pokud se už „stalo“/
Nebo a ten Vám doporučuji,/pokud cítíte, že se „stane“/jít se zbavit větrů někam,kde to nikomu vadit nebude,nejlíp do větru.
Nejhorší variantou pro Vás i okolí je,že se „stane“ a Vy necítíte,„CO!“ se stalo.
Okolí to obyčejně odhalí zcela určitě.
Na to bych si dával veliký pozor,protože by se mohlo stát,že se prd změní ve více,či méně tuhou hmotu,ani o tom nebudete vědět!Ale to už je úplně o něčem jiném.
Zápach se v tomto případě stává permanentním a vítr Vám,ani Vašemu okolí už nepomůže. 🙂
Dodatek:
Doufám,že se neurazíte,že jsem použil několik slov,které běžně ve styku s dámami nepoužívám,ale problematika tak závažná,si je vyžádala.:-)

před 4929 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Ááá, konečně zasvěcená odpověď! Takže to je kombinace uvedenejch možností. Nešlo mi o to, jak se problému vyhnout nebo ho zlikvidovat, to je samozřejmý. Ale vždycky, když se k nějaké takové příhodě namanu, mi to pak vrtá hlavou. Vždycky se chytnu nějaké blbosti a nezbavím se jí, dokud na to nepřijdu :o)
Dodatek:
Co se slovníku týče, já patřím k té části ženské populace, kterou nějaké opatrné volení jemných slov spíš urazí, copak mám míň snášenlivější ouška než chlap? Tak to teda ..... (příval jadrných slov :o)))

Takže díky moc za odpověď!!

před 4929 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Není zač.Jsme tady všichni od toho,abychom vyřešili méně,či jako ve Vašem případě, více závažné problémy.
Když si uvědomíte,kolik lidí by dalo nevím co za to,kdyby si mohli ulehčit a nejde jim to.
Ti by asi vůbec zápach neřešili,naopak,mě­li by z něj radost.
Těm všem jde vlastně o prd.

před 4929 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Moc hezká diskuse, početla jsem si. 😁

před 4927 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek