Pokročilý

Kam mám teď jít?

Ahojte ;) Dostal jsem se na AG Štěpánská a gymnázium Omská a váhám kam jít. Víc mě láká AG Štěpánská, ale bojím se, že učení na mě bude příliš těžké a nebudu to zvládat.. další nevýhoda je, že škola nemá vlastní jídelnu, ale to je drobnost :D g. Omská mám dál (což mi nevadí), má vlastní (velmi dobrou) jídelnu a chodí sem můj mladší bratr. (osmileté gymnázium) Nevím kam jít - obě školy jsou pro mne velmi vyrovnané :( Máte s nimi nějaké zkušenosti a nebo nějaký názor, který by mi mohl pomoci se rozhodnout? Budu rád za cokoliv!
Díky. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Gymnázium je škola, u níž se předpokládá pokračování na vyšší - vysokoškolské úrovni. Rozhodně bych tedy volila tu školu, která je známá lepší přípravou studentů k dalšímu studiu.
Dalším aspektem je, zda potřebuješ mít v poledne teplé jídlo. V tom případě bych volila školu s funkční jídelnou.
Jako rozhodující bych brala opravdu kvalitu přípravy střední školy pro další studium. Náročnost neber podle současné situace. Můžeš být na přísnější škole úspěšnější než na té s benevolentnějším přístupem. Tohle bude záležet na Tobě.

Další odpovědi:

zkusenosti zrovna s temito skolami nemam, ja chodim na obycejnej gympl a da se zvladnout uplne v pohode ikdzy jsme z toho taky mela strach... AG vypada ze je lepsi co se tyce vyuky tak za sebe bych sla tam.. a kdyz nebudes stihat da s eprestoupit :) a ta jidelna.. :D to bys nejak prezil :)) no je to hlavne tvoje da se rict zivotni rozhodnuti do keryho ti nema nikdo pravo kecat.. ale za sebe bych sla na tu tezsi skolu :) hodne stesti pri vyberu!!

Pokročilý

ked sa nevies rozhodnut, velmi dobre si to popremyslaj, vypis si minusy a plusy a rozhodni sa podla toho :)

Pokročilý

Šel bych tam, kde si myslím, že to celkem v pohodě zvládnu. Osobně by se mi nechtělo třeba v půlce přecházet na jinou školu. Doufám, že mi za pár let nepříjdeš vynadat, co jsem ti to poradil? :D Poslední slovo kam jít, je samozřejmě na tobě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.